Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4532
340
821
0
23876Góra > Motoryzacja > Ubezpieczenia samochodowe

Sortuj po :
Własne cztery koła to marzenie każdego kierowcy. Z posiadaniem samochodu wiążą się jednak liczne opłaty. Jedną z nich jest wysokość ubezpieczenia samochodu. Wśród jego rodzajów wyróżnia się przede wszystkim OC, AC i NNW.
Autocasco jest składką dobrowolną, którą wpłaca się jednorazowo albo w ratach. Także ubezpieczenie samochodu NNW jest kwestią indywidualnej decyzji kierowcy. Składka obejmuje czas 12 miesięcy. Jest ważna na terenie Polski oraz poza jej granicami. Obejmuje sytuacje wypadków drogowych i dotyczy pasażerów jak i kierowców. Kierowca sam określa sumę ubezpieczenia. Z kolei ubezpieczenie OC jest obligatoryjną opłatą. Określa to rozporządzenie Ministra Finansów. Dotyczy ono okresu 12 miesięcy użytkowania pojazdu i zostaje automatycznie przedłużana na kolejny taki okres. Ubezpieczenia OC regulują kwestie odpowiedzialności cywilnej kierowcy za spowodowanie wypadku, uszkodzenia samochodu, spowodowanie smiercie lub okaleczenia innych użytkowników drogi.
Category:

Data dodania: sty 24, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Biuro usług ubezpieczeniowych Galant s.c. specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie w zawieraniu umów ubezpieczeniowych. Oferujemy ubezpieczenia majątkowe: ubezpieczenia komunikacyjne, OC komunikacyjne, autocasco oraz ubezpieczenia podróżne, które naprawdę niewielkim kosztem pomagają nam uniknąć ogromnych wydatków na leczenie podczas podróży zagranicznych.
Category:

Data dodania: gru 17, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Witryna internetowa DlaPrzewoźnika.pl oferuje użytkownikom możliwość ekspresowego porównania ofert polis związanych z przewozem drogowym. Zamieszczone u nas wiadomości kierujemy przede wszystkim do przewoźników i spedytorów. Z wykorzystaniem prowadzonej przez nas strony klienci mogą również wykupić wybraną polisę. Bardzo sumiennie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa, zapewniając każdemu klientowi najlepsze zabezpieczenia w internecie. Przy polisach dla flot proponujemy negocjacje niezwykle atrakcyjnych stawek. Wszystkie osoby zainteresowane polisami dotyczącymi transportu produktów, zachęcamy do zapoznania się z witryną internetową DlaPrzewoźnika.pl. Zawarte w naszym serwisie wiadomości pozwolą na bezproblemowy dobór najodpowiedniejszych ofert zarówno pod względem warunków, jak i kosztów. W razie jakichkolwiek pytań, nasi telefoniczni konsultanci są do Państwa dyspozycji.
Category:

Data dodania: lip 29, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Rzeczoznawcy Samochodowi w Niemczech - Niemieccy i polscy rzeczoznawcy techniki samochodowej świadczący usługi na terenie Niemiec i w Polsce. Opiniujemy szkody komunikacyjne po wypadkach drogowych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii lub Polsce. Oferujemy kosztorysy napraw, powypadkowe wyceny pojazdów oraz kompleksowe opinie techniczne. Nasza wiedza to Twój sukces! Miałeś niezawinioną szkodę w Niemczech? Zadzwoń! Pomożemy! Tel. 0911 9646 455. Sieć polskich i niemieckich rzeczoznawców samochodowych zaprasza!
Category:

Data dodania: paź 28, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4