Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4553
340
821
0
23920Góra > Prawo i podatki > Doradztwo podatkowe

Sortuj po :
Serwis e-doradcy.com to nowo powstały projekt skupiający się na realizowaniu kompleksowych potrzeb doradczych przedsiębiorstw. Dzięki dostępie do doradców podatkowych, prawników oraz audytorów i biegłych rewidentów nasi Klienci mogą otrzymać kompleksową poradę z zakresy prawa, podatków i księgowości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółami usług doradczych świadczonych przez e-doradcy.com
Category:

Data dodania: wrz 1, 2010 Odwiedzin: 14 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Na korzystanie z porad podatkowych decyduje się aktualnie wielu przedsiębiorców. Nasz zespół kancelarii w Krakowie stworzono po to, by wspierać właścicieli podmiotów gospodarczych w bieżącym zarządzaniu działalnością. Oferujemy doradztwo podatkowe w bardzo rozbudowanym zakresie. Zawiera ono między innymi: sporządzanie deklaracji i zeznań rocznych, tworzenie umów handlowych i reprezentację przed właściwymi urzędami skarbowymi. Poza tym przeprowadzamy profesjonalne audyty podatkowe i sporządzamy opinie podatkowe. Nasze porady podatkowe zawierają także takie obszary, jak: optymalizacja podatkowa, doradztwo w sferze prawa zagranicznego, ubezpieczanie obcokrajowców zatrudnionych w naszym kraju.
Category:

Data dodania: kwi 26, 2011 Odwiedzin: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W naszym kraju prawo jest bardzo skomplikowane i trudne do zrozumienia dla normalnych obywateli. Nasza kancelaria oferuje profesjonalne usługi prawnicze w zakresie konsultingu w każdej dziedzinie prawa. Dodatkowo prezentowana kancelaria pracuje z notariuszem czy także z zespołem tłumaczy przysięgłych.
Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na obsługę prawną mogą liczyć na rzetelność i ciągłe sprawdzanie prawa co pozwala zawczasu wykluczyć wszelkie wątpliwości.
Zachęcamy do zaznajomienia się z informacjami na prezentowanej witrynie www. Tam przedstawiamy dokładny opis naszych usług prawnych. Z naszej strony gwarantujemy całkowity profesjonalizm i gwarancję satysfakcji dla każdego klienta.
Category:

Data dodania: lip 15, 2013 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Dex to kompleksowa rachunkowość mikro, małych i średnich firm. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi doradcze z zakresu organizacji i prowadzenia firmy. Specjalizujemy się przede wszystkim w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, widencji do celów podatku VAT, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, spraw płacowych, kadrowych oraz pełnej obsługi w zakresie ZUS. Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług, posiadamy licencję Min. Finansów oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Serdecznie zapraszamy do nas.
Category:

Data dodania: gru 26, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4