Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4534
340
821
0
23877Góra > Prawo i podatki > Podatki

Sortuj po :
Biuro Rachunkowe Ireneusz Michalak, prowadzi podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz rozliczanie wynagrodzeń.
Klient poprzez serwis internetowym otrzymuje uprawnienia do pobierania swoich wydruków księgi, deklaracji PIT i ZUS, przelewów.
W zakresie pełnej księgowości korzystamy z e-księgowości.
Każdemu wypełnimy wniosek o dotację z urzędu pracy oraz wniosek o zwrot VAT za materiały budowlane.
Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.
Gorąco zapraszamy

Biuro Rachunkowe Ireneusz Michalak, 64-920 Piła, ul. Salezjańska 1U/3, kom.602-729-059
Category:

Data dodania: maj 10, 2010 Odwiedzin: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma all-tax zajmuje się odzyskiwaniem zagranicznego podatku. Specjalizujemy się w zwrotach z Belgii, Anglii, Holandii, Niemiec. Jeżeli pracujesz w jednym z wspomnianych państw, ta oferta jest dla Ciebie. Pobieramy najniższą prowizję w kraju - jedynie 7% ceny zwrotu. Lokalni konsultanci pomogą Ci odbyć kompletną procedurę krok po kroku. Całą resztą zajmujemy się sami, twoim sprawą jest jedynie przekazanie nam wymaganych zaświadczeń. Od 2005 roku współpracujemy z przedsiębiorstwami - zwłaszcza z Holandii - zajmującymi się zatrudnianiem osób z Polski. Przez co możemy zaoferować wszechstronną obsługę naszych klientów - od pracy za granicą, a na rozliczeniu z podatku kończąc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. To łatwe jak raz - dwa -trzy!
Category:

Data dodania: lut 22, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zwrot podatku z zagranicy. Tel. +48 32 415 15 60. Nie przepłacaj. Zwrot podatku z Holandii, Niemiec, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Danii, Norwegii. Pamiętaj: u nas bezpiecznie, szybko i tanio!

Już dziś zostań naszym klientem i skorzystaj z licznych darmowych profitów m.in:

* fachowe poradnictwo oraz konsultacje ze specjalistami
* wyliczenie całkowitej wysokości zwrotu
* tłumaczenia pism zagranicznych
* prowadzenie korespondencji z urzędami zagranicznymi
* wniesienie odwołania od decyzji urzędu
* wypełnianie dokumentów pozyskanych z zagranicznych urzędów
* pomoc przy odzyskiwaniu dokumentów podatkowych od pracodawcy
* natychmiastowy kontakt z zagranicznym urzędem skarbowym w wszelkich sprawach dotyczących rozliczenia klienta
Category:

Data dodania: lut 28, 2011 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Osoby, jakie pragną otrzymać zwrot podatku ze swojego pobytu za granicą, mogą skorzystać z oferty Mag-Tax. Firma działa w obszarze doradztwa finansowego, swoją działalność prowadzi od 1999 roku, zatrudnia doświadczonych i dobrze wyszkolonych doradców. Jako priorytet firma stawia sobie zapewnienie klientom najszybszego i możliwie najwyższego zwrotu podatku zza granicy, zapewniając równocześnie solidność jak i bezpieczeństwo i dyskrecję dokonywanych operacji. Przedsiębiorstwo ma główną siedzibę w Łodzi, jednakże utrzymuje oddziały wraz z przedstawicielami sprzedaży w obrębie całej Polski. Jakość świadczonych usług została także potwierdzona przez obiektywnych zewnętrznych ekspertów.
Category:

Data dodania: cze 18, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Skorzystaj z darmowej aplikacji do wypełniania PITów online. Firma e-file jest autorem jednej z czołowych aplikacji do wypełniania druków urzędowych każdego rodzaju. W naszej pracy stawiamy sobie za cel projektowanie prostych i funkcjonalnych aplikacji, które sprawdzają się w powszednim życiu. Wielką uwagę przywiązujemy do funkcjonalności i wysokiej jakości merytorycznej projektowanych przez nas programów. Tym samym współpracujemy z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami z zakresu e-government wykorzystując ich wiedzę oraz doświadczenie. Jesteśmy autorami cenionej przez użytkowników aplikacji e-pity do rozliczania deklaracji podatkowych jak również programu fillUp pozwalającego w łatwy sposób uzupełniać druki urzędowe.
Category:

Data dodania: lip 7, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Duża grupa Polaków wyjeżdża za granicę, by podjąć tam pracę. Wielu także powraca do ojczyzny. Jeśli pracowałeś zgodnie z prawem za granicą, a Twój przełożony odprowadzał podatki dla państwa - masz możliwość odzyskać nawet 100% straconej sumy.
Jak to możliwe? To łatwe - wstąp na stronę Zagranicznypodatek.pl i wypełnij formularz kontaktowy, przekazując dane teleadresowe i definiując, gdzie pracowałeś, jak długo i jaki był Twój przychód. Na bazie tych wiadomości przygotowujemy przybliżoną kwotę, jak uda się nam odzyskać za pracę na rzecz innego państwa.
Category:

Data dodania: sty 29, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Tworzymy programy do wypełniania deklaracji PIT online, czytelne dla wszystkich użytkowników. Chcemy aby nasi użytkownicy mogli bez zbędnego stresu na własną rękę załatwić sprawy administracyjne. Odwiedź naszą stronę i przetestuj za darmo, bez konieczności odwiedzania urzędu wypełnisz i prześlesz CIT-8. Ogromną wagę przywiązujemy do przystępności i wysokiej jakości merytorycznej naszych programów. Z tej przyczyny współpracujemy z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami z zakresu e-government, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Wypróbuj nasze oprogramowanie za darmo i oceń jego efektywność.
Category:

Data dodania: sty 31, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4