Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4534
340
821
0
23877Góra > Prawo i podatki > Prawo

Sortuj po :
Informacje na temat windykacji i działań podejmowanych przez firmę windykacyjną Windykacja Sp. z o.o. z Kalisza. Oprócz oferty firmy serwis zawiera bogatą bazę wiedzy na temat dochodzenia roszczeń finansowych. Można w nim znaleźć aktualne artykuły prasowe zawierające informacje i porady prawne dla wierzycieli. Na stronie znajduje się także lista adresów placówek i instytucji sądowych oraz kancelarii komorniczych w całym Kraju. Firma prowadzi również własną, aktualizowaną i pozycjonowaną giełdę wierzytelności. Zapraszamy!
Category:

Data dodania: maj 18, 2011 Odwiedzin: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Mariusz Kalejta to znany prawnik z Warszawy z długoletnim doświadczeniem, który świadczy usługi na korzyść osób fizycznych oraz firm. Profesjonalna obsługa prawna udzielana jest zawsze na najwyższym poziomie, z poszanowaniem reguł etyki i kultury w biznesie. Nasza kancelaria adwokacka świadczy w szczególności porady dotyczące prawa rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego i handlowego. W szerokiej ofercie mamy także prawo administracyjne i prawo pracy. W razie potrzeby realizujemy również efektywną windykację należności. Nasze wynagrodzenie za porady prawne ustalamy odrębnie z każdym Klientem.
Category:

Data dodania: wrz 7, 2011 Odwiedzin: 7 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Świadczymy kompleksową pomoc prawną, na rzecz Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej np. fundacji i stowarzyszeń, w zakresie
- reprezentacji przed sądami i innymi organami administracyjnymi i samorządowymi,
- przygotowywania pozwów, wniosków, środków zaskarżenia i innych pism procesowych,
- sporządzania opinii prawnych, umów, aktów
- udziału w negocjacjach i działaniach przedsądowych,
- stałej i kompleksowej obsługi prawnej.
Motywem przewodnim, który przyświeca naszej działalności jest bezwarunkowe zaangażowanie i poświęcenie się w powierzone nam sprawy oraz rzeczowość, uczciwość i lojalność wobec Klientów. Zawód adwokata, który wykonujemy jest naszą pasją i dumą.
Działamy na terenie Krosna, Sanoka, Leska i Ustrzyk Dolnych.
Category:

Data dodania: gru 29, 2011 Odwiedzin: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Darmowe porady prawne umozliwia pomoc w zakresie bezplatnych porad prawnych.
Bezplatne porady udzielane sa przez prawników (aplikanci) oraz innych uzytkowników serwisu. Na naszym forum znajdziesz bezplatna pomoc prawna z zakresu : prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo pracy.

Brak jest urzedowej instytucji, która to pomagalaby w udzielaniu darmowych porad prawnych, stad tez zrodzil sie nasz pomysl na bezplatne forum prawne. Forum jest miejscem, w którym uzytkownicy moga zadawac pytania prawne a takze dzielic sie miedzy soba swoja wiedza. Korzystaj z bezplatnej pomocy i pomagaj innym uzytkownikom.
SeoKataLoger
Category:

Data dodania: wrz 17, 2012 Odwiedzin: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Krakowska Kancelaria radcy prawnego Joanny Świerta powstała w 2004 r.
Oferujemy Państwu rzetelne i profesjonalne porady prawne z następujących dziedzin prawa:
- prawo cywilne,
- prawo gospodarcze,
- prawo spółek,
- prawo spadkowe,
- prawo rodzinne,
- prawo lokalowe,
- prawo pracy.

Nasza oferta obejmuje m.in.:
- udzielanie porad i konsultacji prawnych,
- reprezentację przed sądami,
- windykację należności,
- stałą obsługę prawną przedsiębiorstw,
- sporządzanie opinii prawnych,
- sporządzanie umów, pism, regulaminów i in.

Szczegółowa oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej: www.kancelariaksz.pl

Zapraszamy do współpracy.
Category:

Data dodania: lut 20, 2013 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza kancelaria adwokacka mieszcząca się w centrum Warszawy oferuje wszystkim klientom porady prawne na najwyższym poziomie. Nasi adwokaci to osoby o solidnym wykształceniu i dużym doświadczeniu zawodowym. Oferujemy kompleksowe usługi, które kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. W zakresie naszej oferty znajduje się prawo cywilne, prawo karne, rodzinne, opiekuńcze, a także prawo gospodarcze. Ponadto można za naszym pośrednictwem skorzystać z porad online, które są sposobem na oszczędzenie czasu.
Category:

Data dodania: lip 31, 2013 Odwiedzin: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Agencje ubezpieczeniowe i inne tego typu firmy są ściśle związane z finansami i prawem. Innymi firmami są oczywiście kancelarie adwokackie. Wszystkie te firny można spotkać na blogu na którym znajdują się firmy finansowe które można zatrudnić w swoim życiu i które mogą na co dzień dawać nam dużo zadowolenia i satysfakcji. Dzięki temu będziemy pewni najlepszej jakości naszych usług finansowych i prawnych i tego że będziemy w pełni zadowolenia z obsługi.
Category:

Data dodania: wrz 10, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Najlepsza Agencja Detektywistyczna nie tylko w Warszawie. POmagamy w w wielu rodzajach spraw. Oferujemy przedsiębiorcom posiadającym dużą flotę samochodów urządzenia do monitorowania ruchu pojazdów. POmagamy w weryfikacji uczciwości partnerów oraz małżonków, sprawdzimy czy Twój partner jest Ci wierny. Przedsiębiorcom udzielamy wsparcia podczas czynności windykacyjnych oraz przy weryfikacji kontrahentów oraz pracowników. Zapraszamy do współpracy na terenie Warszawy oraz całego kraju.
Category:

Data dodania: mar 24, 2014 Odwiedzin: 6 Ocena: 4.67 Głosów: 3

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Portal Odo na udostępnionej witrynie prezentuje starannie napisane teksty odnoszące się do szeroko rozumianego problemu ochrony danych osobowych. Za tworzenie treści odpowiedzialni są prawnicy praktykujący w Kancelarii Radców Prawnych Lubasz i Wspólnicy. Zapewnia to rzetelne interpretacje obowiązujących przepisów. Z pomocą naszego serwisu czytelnicy będą mieli zawsze dostęp do najaktualniejszych wiadomości. Zapraszamy także do zadawania zapytań w nurtującym Państwa temacie. Tematy podzielone ze względu na treść i odbiorcę zapewniają łatwość odnalezienia interesujących treści.
Category:

Data dodania: maj 6, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Lexshop jest platformą online wzorów pism prawniczych. W szerokim katalogu wzorów podań klienci znajdą chociażby pozwy, czy też apelacje, jakie zostały zaprojektowane przez wykwalifikowanych adwokatów czy też specjalistów z dziedziny prawa. Dokumenty wyposażone są w komentarze ich autorów, w jakich umieszczone zostały najistotniejsze wiadomości dotyczące przykładowo terminu składania dokumentów czy skuteczności ich działania, czy też nawet i ewentualnych opłat. W sytuacji braku poszukiwanego wzoru, firma prosi o zgłoszenie się za pośrednictwem wiadomości e-mail, w celu przygotowania danego pisma.
Category:

Data dodania: cze 9, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strony: 1 2 3 4 [Następne >]


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4