Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24098Top > Prawo i podatki > Windykacja należności

Sort By :
W nawiązaniu do światowego kryzysu, który w ostatnich miesiącach przetoczył się przez świat. Coraz częściej można usłyszeć o coraz częściej podejmowanych działaniach windykacyjnych. Prezentowana strona internetowa przedstawia mechanizmy oraz przepisy obowiazujace przy sprzedaży wierzytelności do firm windykacyjnych. Witryna powinni się tylko zainteresować się nie tylko osoby posiadające zobowiązania, ale również osoby chcące założyć firmy windykacyjnej. Podsumowując, jeśli ciekawi Cię temat ogólnie pojętej windykacji to ta strona jest przeznaczona dla Ciebie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę WWW.
Category:

Date Added: Sep 1, 2010 Hits: 9 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

LBLegal Windykacja zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą prawną osób fizycznych i prawnych w dochodzeniu należności od dłużników.Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę merytoryczną, dzięki której przygotowujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Stawiamy na jakość oferowanych usług i indywidualne podejście do klienta. W relacjach z naszymi klientami hołdujemy zasadzie przejrzystości i rzetelności. Na początku współpracy zawsze jasno określamy jej warunki i przebieg. Dążymy do rozumienia celów biznesowych klienta i pomagamy w ich realizacji.

Windykacja przeprowadzona przez firmę windykacyjna LBLegal Windykacja to gwarancja rzetelności i skuteczności.
Category:

Date Added: Jan 25, 2011 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Informacje na temat windykacji i działań podejmowanych przez firmę windykacyjną Windykacja Sp. z o.o. z Kalisza. Oprócz oferty firmy serwis zawiera bogatą bazę wiedzy na temat dochodzenia roszczeń finansowych. Można w nim znaleźć aktualne artykuły prasowe zawierające informacje i porady prawne dla wierzycieli. Na stronie znajduje się także lista adresów placówek i instytucji sądowych oraz kancelarii komorniczych w całym Kraju. Firma prowadzi również własną, aktualizowaną i pozycjonowaną giełdę wierzytelności. Zapraszamy!
Category:

Date Added: May 18, 2011 Hits: 7 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria Radcy Prawnego Michała Podolca w Krakowie, zapewnia kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych. Świadczymy usługi prawne zarówno w Krakowie, jak i na obszarze Małopolski i Warszawy. Obszarem specjalizacji Kancelarii jest prawo gospodarcze i handlowe, prawo cywilne, rodzinne i prawo medyczne. Świadczymy usługi windykacji należności - a w odniesieniu do dłużników - pomagamy w restrukturyzacji zadłużenia. Kancelaria posiada doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców z branży usługowej, produkcyjnej, transportowej, medycznej, hotelarskiej i projektowej.
Category:

Date Added: Dec 29, 2011 Hits: 6 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Komornik Warszawa w dzielnicy Mokotów, Ursynów i inne. Kancelaria Komornika Sądowego Krzysztofa Łuczyszyna. Kancelaria komornika dysponuje dostępem do elektronicznych ksiąg wieczystych, dających możliwość ustalenia nieruchomości, należących do dłużnika na terenie całego kraju. Komornik Krzysztof Łuczyszyn do doświadczenie od 2002 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Category:

Date Added: Sep 12, 2012 Hits: 7 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX oferuje kompleksową obsługę w
zakresie skutecznego odzyskiwania wierzytelności zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usług naszej firmy jednorazowo lub nawiązanie długofalowej współpracy

Dla nas najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz najtrafniejsze dostosowanie oferty. Na podstawie oceny prawno-finansowej dłużnika i wierzytelności którą zamierzamy windykować ustalamy najskuteczniejsze narzędzia i metody jakie zastosujemy w konkretnej sprawie
Category:

Date Added: Dec 20, 2013 Hits: 8 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli poszukujesz bliskiej osoby, martwisz się jej przedłużającą się nieobecnością, a może nie jesteś pewien wiarygodności kontrahenta albo zależy Ci na ustaleniu stanu majątkowego dłużnika - w każdym z tych przypadku skontaktuj się z nami! To tylko niektóre z usług oferowanych przez Biuro Detektywistyczne FIDES. Działamy szybko, skutecznie i dyskretnie, tak abyś był zadowolony z uzyskanych wyników. Zachęcamy gorąco do współpracy, oferujemy atrakcyjne warunki!
Category:

Date Added: Apr 2, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Organizacja ibspolska.pl proponuje klientom kompletne działania zawierające usługi windykacji wszelkich zobowiązań oraz doradztwie legislacyjnym i finansowym dla przedsiębiorstw. Jesteśmy bardzo doświadczoną jednostką, która ma za sobą wiele skutecznych działań. Współpraca ze specjalistami z różnorodnych zakresów wiedzy rzutuje fachowością i wyróżniającą się skutecznością świadczonych przez naszą firmę czynności. Każdy klient posiada przydzielonego opiekuna, który zawiadamia o toku danego zlecenia oraz udzieli odpowiedzi na wszystkie wątpliwości zlecającego.
Category:

Date Added: Apr 24, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeżeli chcą Państwo uzyskać cenne informacje na temat odzyskiwania długów, możliwości wykupienia długów, należałoby skontaktować się z nami. Oferujemy rzetelną pomoc, doradztwo a także dokładne działanie. Istniejemy otwarci zaproponować przeróżne metody współpracy, dodatkowo prewencyjne! Prócz tego możemy wystąpić z propozycją Państwu rozmowa ekonomiczny, jaki zezwoli otrzymać wiedzę, z jakim kontrahentem mają Państwo do czynienia? Sprawdzamy zaległości kontrahenta, prowadzone egzekucje komornicze i sporo innych. Zapraszamy miło do kontaktu!
Category:

Date Added: Jun 30, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strona internetowa Komornik Słupca prezentuje najnowszą ofertę kancelarii komorniczej Katarzyny Zielińskiej z siedzibą w Słupcy, która specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze komorniczej osób prywatnych oraz firm i przedsiębiorców. Komornik Katarzyna Zielińska pełni pieczę komorniczą nad miastem Słupca oraz podległymi mu powiatami. Zgodnie z najnowszym prawem wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, warto jest zatem świadomie wybrać osobę, której powierzamy nasze wierzytelności.
Category:

Date Added: Jan 3, 2016 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: 1 2 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4