Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4535
340
821
0
23883Góra > Produkcja i przemysł > Paliwa

Sortuj po :
Koncesjonowaniu podlegają następujące paliwa ciekłe: benzyny silnikowe inne niż benzyny lotnicze, paliwa lotnicze, oleje napędowe, oleje opałowe, gaz płynny. Koncesja jako akt zgody władzy publicznej na podjęcie działalności gospodarczej stanowi jedną z form reglamentacji tej działalności. Do innych form, wyrażanych w różnych postaciach prawnych i występujących pod różnymi nazwami należą także: zezwolenie, pozwolenie, licencja czy upoważnienie. Koncesja to przede wszystkim wyrażana przez państwo zgoda na podjęcie i prowadzenie działalności gospodarczej zastrzeżonej prawnie na rzecz państwa przez podmioty gospodarcze na podstawie ustawowych przepisów prawnych określających warunki i tryb koncesjonowania.
Category:

Data dodania: cze 3, 2013 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Bio-invest jest jedną z niewielu firm na polskim rynku, która zajmuje się produkcją i sprzedażą pelet ( ang pellets) nazywany potocznie "zielonym węglem" - Pellet jest to swego rodzaju biomasa, którą wytwarza się z zrębków drewna, wiórów, a także łodyg masy zielonej lub siana.

Produkcja peletu jest procesem mało skomplikowanym i w miarę niedrogim dzięki temu jest znacznie atrakcyjniejszym paliwem niż ekogorszek - Pellet cena może bez problemów rywalizować z wszystkimi dostępnymi na rynku paliwami stałymi, co w połączeniu z wygodną metodą pakowania (15kg worki) i niebrudzącymi właściwościami czyni z niego bardzo atrakcyjne paliwo grzewcze.

Pelet cena zdominował rynki europejskie, ale nie wolno zapomnieć, że jest to wyjątkowo ekologiczne paliwo i dzięki swoim "zielonym" charakterystykom (odnawialne źródło energii) zdobywa coraz stale rosnącą popularność w kręgach pro ekologicznych.

Opracowana oferta jest wyciągnięciem ręki na mnóstwo ogłoszeń z cyklu kupie pellet - wszystkich zaintere
Category:

Data dodania: lip 5, 2013 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4