Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4553
340
821
0
23920Góra > Regiony > Kujawsko-pomorskie

Sortuj po :
Firma Sprzątająca - TanieSprzątanieInfo.Pl Edyta Kałuszyńska gwarantuje wysoką jakość usług w zakresie codziennego utrzymywania czystości wnętrz, przystępne ceny oraz profesjonalną i elastyczną współpracę z klientem. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz mniejszych firm i biur. Realizujemy usługi stałe oraz jednorazowe, w tym również o charakterze interwencyjnym (sprzątanie po remontach) w zakresie serwisu czystościowo - porządkowego.
Category:

Data dodania: cze 2, 2011 Odwiedzin: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firmabuster.pl to oficjalna witryna www znanej firmy produkcyjnej, która proponuje w swojej szerokiej ofercie między innymi: pojemniki na piasek, kształtki instalacyjne o doskonałej odporności chemicznej, barki turystyczne oraz frezowanie CNC. Produkujemy również na potrzeby rolnictwa i są to głównie koryta, przegrody i stoły paszowe. Oprócz tego w zakresie naszych możliwości produkcyjnych są zlewozmywaki z żywic poliestrowych. Nasze wyroby sprzedawane są do Francji, Niemiec, a także Austrii. Przez cały czas unowocześniamy nasz park techniczny oraz troszczymy się o odpowiednie szkolenie kadry wykonawczej, gdyż bardzo zależy nam na wysokiej jakości produktów i zadowoleniu Klientów.
Category:

Data dodania: wrz 7, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza firma zajmuje się produkcją stalowych: schodów balustrad, ogrodzeń, mebli i innych artykułów. Oferujemy duży wybór wzorów, zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych. Dokładamy wszelkich starań by nasze wyroby były wykonane według najwyższych standartów. Zapewniamy także proesjonalny montaż oraz transport na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jesteśmy gotowi na wszelkie pomysły i sugestie ze strony klientów. Wzornictwo, wymiary i kolorystyka ustalane są indywidualnie. Zapraszamy!
Category:

Data dodania: gru 29, 2011 Odwiedzin: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Serdecznie witamy Państwa na naszej witrynie internetowej. Jesteśmy ekspertami w szeroko pojętej działalności pogrzebowej. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam wyrobić sobie wizerunek niekwestionowanej firmy pogrzebowej, która daje oparcie rodzinom tracącym kogoś bliskiego w niełatwych i sprawiających ból chwilach. Nasi pracownicy to osoby wyspecjalizowane, odpowiedzialne, kulturalne i sumienne, po to, by stworzyć pełną szacunku ostatnią posługę dla nieboszczyka, u nas nie ma miejsca na żadne pomyłki. Powierzając nam pieczę nad pochówkiem kochanych bliskich, zyskujecie Państwo pewność, że pochówek odbędzie się tak, jak sobie tego życzycie.
Category:

Data dodania: sty 16, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Przedsiębiorstwo Eko-Remiges specjalizuje się w usługach związanych z ochroną środowiska. Nasz projekt działa na rynku już od 10 lat. Naszym podstawowym produktem są opinie ornitologiczne, które wydajemy na potrzeby projektów związanych z remontowaniem bloków. Inną w kolejności usługą, którą realizujemy są ekspertyzy ornitologiczne oraz monitoring ptaków, a także nietoperzy. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju.
Category:

Data dodania: kwi 12, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4