Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24039Top > Regiony > Pomorskie

Sort By :
Nasza firma rozpoczęła działalność w 2011 roku. Kierujemy swoją ofertę do osób zainteresowanych profesjonalną opieką nad grobem najbliższych. Zajmujemy się kompleksową obsługą grobów: czyścimy groby, dbamy o stan nagrobków, pielęgnujemy rośliny i dokładamy wszelkich starań aby znicze na cmentarzu były zawsze zapalone. W ramach naszych usług możemy dowieść na cmentarz kwiaty, znicze lub inne drobiazgi. Na życzenie Klienta zainstalujemy koło grobu ławeczkę lub zaopiekujemy się terenem wokół grobu. Wykonujemy także drobne prace ziemne i budowlane. Jeżeli jesteś osobą zapracowaną, nie masz czasu albo po prostu mieszkasz zbyt daleko od grobu swoich bliskich, zgłoś się do nas.
Category:

Date Added: Dec 13, 2011 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma Dry-pol zajmie się ozonowaniem twojej klimatyzacji samochodowej. Używanie ozonu jest jak najbardziej bezpieczne, gdyż jest on biodegradowalny do czystego tlenu. Ponadto jest on także bezpieczny dla naszego środowiska oraz zdrowia. Dzięki niemu możemy się pozbyć odoru dymu z papierosów, czy to z samochodu, czy z innego pomieszczenia. Pozbywamy się dzięki niemu również roztoczy, zarodników grzybów, drobnoustrojów, pyłków kwiatów, tlenku węgla. Dry-pol to także usuwanie wilgoci, pomiary wilgotności, odtwarzanie izolacji. Zapraszamy.
Category:

Date Added: Oct 23, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma Curver jest rozpoznawalna wśród wielu osób. Wyposażając domy w artykuły codziennego użytku postanowiliśmy uruchomić markowy sklep internetowy, który znacznie uprości kupowanie naszych towarów. interesujące stylowo pojemniki, pełna oferta z zakresu storage dla wszystkich pomieszczeń w domu. Pozwalamy całkowicie użyć każdą wolną przestrzeń domu. Solidne wykonanie w połączeniu z autorskim wzornictwem to znakomita kompozycja do pomieszczeń różnego typu. Nie tylko funkcjonalność jest cechą naszych produktów lecz również genialny wygląd. Mając choć jeden produkt można w łatwy sposób przekonać się jak istotnie ważny jest charakter wzornictwa w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do odwiedzania naszego oficjalnego sklepu internetowego.
Category:

Date Added: Jun 25, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Oszczędnie, ekspresowo i precyzyjnie. Transporty firmy Elektron Group, która posiada swoją siedzibę na terenie województwa pomorskiego już od 80 zł, przeprowadzki od 110 zł.

Udzielamy Państwu w wysokiej jakości transport, obejmujący w cenie:
- Totalne zapewnienie zabezpieczenia towarów
- Załadunek - Transport - Rozładunek - Zabezpieczenie przewoźnika a mało tego doświadczona, nowoczesna załoga, 100 % ostrożności! Spełniamy zlecenia przyjęte tego samego dnia a działamy na obszarze całej Europy oraz poza nią.
Category:

Date Added: Apr 12, 2016 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Do wynajęcia samochodu dostawczego w firmie Amarocars wystarczy dowód osobisty, kaucja za wynajem, oraz prawo jazdy kat. B. Samochody transportowe oferowane w Amarocars są dostawczakami o masie do 3,5t co pozwala na dopuszczenie do ich prowadzenia każdego kierowcę samochodu (również osobowego).
Samochody dostawcze mogą być wykorzystywane zarówno przez osoby prywatne (indywidualny wynajem samochodu) do celów takich jak przeprowadzki. Samochody dostawcze wynajmowane mogą być również przez firmy i instytucje do celów transportowych. Poznaj ofertę na wynajem samochodów: Opel Vivaro, Fiat Ducato, Opel Vivaro BUS na stronie wypożyczalni Amarocars.
Category:

Date Added: Oct 9, 2016 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4