Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4532
340
821
0
23876Góra > Regiony > Zachodniopomorskie

Sortuj po :
Każdy mieszkaniec miasta Szczecin wie, że jest to miasto o ogromnym i wręcz rzadko w Polsce spotykanym potencjale zarówno pod względem turystycznym jak i gospodarczym. Jest tam po pierwsze port i bliski dostęp do morza. Bliskość Niemiec, a w szczególności takiego miasta jak Berlin powinna zapewnić prawdziwy rozkwit. Jednak wcale tak nie jest i miasto podupada z roku na rok. Upadają kolejne zakłady pracy i nikt nie zajmuje się planowaniem nowych inwestycji. Zajrzyj na portal biznes.szczecin.pl i może Ty będziesz tym, który kiedyś pomoże miasto Szczecin postawić na nogi.
Category:

Data dodania: maj 13, 2010 Odwiedzin: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zdjęcia Ślubne które obudzą wspaniałą paletę emocji z tego szczególnego dnia. Jest czymś oczywistym że Młoda Para chce, aby Ten Dzień został w pełni uwieczniony . Moja propozycja obejmuje fotografię całego dnia Ślubu: - Wasze przygotowania - błogosławieństwo - ceremonię- zabawę weselną - oczepiny - i co tylko zechcecie:). Moje Zdjęcia Ślubne są zawsze wykonywane z pasją . Co stanowi najlepszą gwarancję udanego reportażu ślubnego. Najczęściej fotografuję w Koszalinie i w odległości 200km. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na www.maciejoleksy.pl Do zobaczenia podczas tego wyjątkowego dnia.
Category:

Data dodania: maj 15, 2010 Odwiedzin: 19 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Studio Graficzne Arsena Marchlewskiego ze Szczecina to skuteczny zespół profesjonalistów, którzy umieją umożliwić każdej firmie całościowe usługi z obrębu marketingu internetowego a także standardowego, reklamy jak również obsługi stron internetowych. Pomogliśmy w dokonaniu powodzenia już wielu biznesom z całej Polski, obecnie nastąpił czas abyśmy pomogli Twojemu przedsiębiorstwu!
Category:

Data dodania: paź 7, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Lecznica ortopedyczna Spondylus w Szczecinie już od lat pomaga swoim pacjentom w pozbyciu się wad postawy jak również schorzeń stóp. Propozycja Spondylusa jest wszechstronna co oznacza, iż niezależnie od wszystkich potrzebnych badań, które przeprowadzamy w naszej przychodni, oferujemy również sprzęt rehabilitacyjny, wkładki do butów ortopedycznych, piłki rehabilitacyjne typu S-ball i mnóstwo innych narzędzi, dzięki którym nasi pacjenci szybciej wracają do zdrowia.
Category:

Data dodania: kwi 24, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Koncerty i imprezy w pubach to dla wielu osób codzienność i nie wyobrażają sobie one każdego kolejnego weekendu bez wyjścia z domu i odwiedzenia jakiegoś klubu muzycznego w którym grana jest muzyka na żywo. Niestety nagłośnienie estradowe w Szczecińskich pubach bardzo często pozostawia wiele do życzenia i dlatego jeśli chcemy gdzieś zagrać koncert to lepiej zamówmy zawodowców czyli firmę, która zajmuje się nagłaśnianiem nie tylko profesjonalnie ale także traktuje to zajęcie jako swoją pasję. Jedną z takich firm w Szczecinie jest firma, która swoją ofertę zamieszcza w internecie na stronie internetowej pod adresem Superzeto.blogi.com.pl.
Category:

Data dodania: wrz 25, 2013 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4