Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4553
340
821
0
23920Góra > Rozrywka, kultura, sztuka > Humor

Sortuj po :
Agencja Personal Vision zajmuje się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez dla firm. W naszej ofercie znajdują się wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, wydarzenia promocyjne, konferencje, bankiety i plenerowe eventy. Zapewniamy niezapomniane wrażenia podczas realizacji projektów outdoorowych. Z naszej profesjonalnej organizacji korzystają zarówno małe grupy pracowników, duże działy firm polskich i zagranicznych oraz liczne grono klientów firm. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu.
Category:

Data dodania: lip 11, 2011 Odwiedzin: 43 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Witryna zajmuje się tworzeniem zbioru ciekawych i unikalnych zdjęć, ujętych w odpowiedniej chwili, które kilka sekund później wyglądałyby zupełnie inaczej. Użytkownicy komentują i oddają głosy na swoje ulubione fotografie oraz dzielą się nimi ze znajomymi w serwisach społecznościowych. Użytkownicy poznają ciekawe zdjęcia w takich kategoriach jak: dzieci, ludzie, maszyny, sport, woda, zjawiska przyrody, z podtekstem oraz zwierzęta, przeżywając pełną gamę emocji od rozbawienia po wzruszenie. Zdjęciom towarzyszą humorystyczne i ciekawe, często ironiczne i sarkastyczne podpisy. Strona jest każdego dnia aktualizowana, a jej treść poszerzana. W serwisie są także organizowane okazyjnie konkursy z nagrodami.
Category:

Data dodania: wrz 17, 2012 Odwiedzin: 210 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kaba-rety.pl zapewnia użytkownikom serwisu codziennie nową porcję skeczy. Codziennie aktualizujemy najlepsze stand-upy. Na naszym serwisie
znajdą Państwo najlepsze skecze, które na pewno rozśmieszą do łez a także poprawią humor. Po zarejestrowaniu każdy użytkownik może dodać nowe materiały do serwisu i tworzyć w ten sposób zbiór skeczy i kabaretów. Propozycje umieszczone w naszej poczekalni podlegają ocenie użytkowników Wszystkie skecze zostały ułożone według nazwy kabaretu lub wykonawcy. W dziale Top Facebook użytkownicy mogą zapoznać się z występami kabaretowymi najczęściej dodawanymi w portalu społecznościowym.
Category:

Data dodania: lip 22, 2014 Odwiedzin: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jak kreatywnie spędzać wolny czas?

W dzisiejszych czasach wiele osób poszukuje kreatywnego sposobu na spędzanie wolnego czasu. Siedzenie w domu lub granie na komputerze nikogo już nie satysfakcjonuje. Aby nuda nie dominowała w życiu potrzebne są prawdziwe emocje, aktywność, komunikacja międzyludzka oraz zdrowa rywalizacja. To wszystko uzyskać można dzięki grom typu escape room, których znaleźć można coraz więcej. Popularne są szczególnie w dużych miastach, gdzie przyciągają tysiące młodych ludzi i gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie. Aby wygrać wystarczy wydostać się z pokoju pełnego zagadek. Kto podejmie wyzwanie?
Category:

Data dodania: lip 13, 2015 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4