Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4532
340
821
0
23876Góra > Rozrywka, kultura, sztuka > Taniec

Sortuj po :
Wszystkich serdecznie zapraszamy na kurs tańca orientalnego. Zajęcia kierowane są przez zawodową a także popularną tancerke - Jamilah. Na kursach na pewno nie będziesz narzekała na nudę. Lekcje prowadzone są w niezmiernie interesujący sposób, w związku z tym nikt nie będzie narzekał na nudę. Do lekcji tańca podchodzimy niezwykle profesjonalnie, możesz być pewna że już po kilku tygodniach zdołasz opanować podstawy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Category:

Data dodania: maj 26, 2011 Odwiedzin: 11 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Dający możliwość nauczenia się tańca na odległość portal e-taniec.eu jest idealną alternatywą dla typowych zajęć. Różnorodność technik tanecznych sprawia, że każdy z Państwa znajdzie interesującą dla siebie opcję nauki. Proponujemy starannie przyszykowane lekcje instruktażowe, na których techniki taneczne pokazywane są przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem, w tym przez Iwonę Pavlović. Na naszej witrynie internetowej znajdziecie Państwo bezpłatne przykładowe zajęcia, które mają za zadanie przekonać klientów do skuteczności proponowanych przez nas kursów.
Category:

Data dodania: maj 16, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Szkoła Tańca Dance Avenue organizuje zajęcia taneczne dla różnych grup wiekowych, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Oferujemy najszerszy w Trójmieście zakres zajęć na wszystkich stopniach trudności. Organizujemy wczasy, warsztaty i obozy taneczne. Ponadto organizujemy zabawy a także wieczorki taneczne z animacjami i konkursami. Nasza szkoła współpracuje z Agencją Artystyczną, co pozwala na organizację imprez okolicznościowych. Oferujemy wszystkim zainteresowanym również multimedialną Szkołę Tańca. Nauczycielami tańca w naszej szkole są utytułowani tancerze. Oferujemy również wynajem naszych lokali.
Category:

Data dodania: maj 16, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Portal click-dance.eu zajmuje się tworzeniem kursów tańca dla dzieci. Nasze lekcje wykorzystują do nauki rozwiązanie Kinect, który funkcjonuje na wzorze konfrontowania ruchów tańczącego podpoiecznego z przedstawianą animacją instruktora. Takie rozwiązanie jest doskonałą metodą rozrywki dla dzieci. Ponadto dostępne lekcje zostały ubrane w zabawowe formy, które w sposób bezpośredni wymuszają działanie i zaciekawienie dziecka. Nasze e-learningowe kursy to znakomita sposobność do nauczenia dziecka fundamentalnych kroków tanecznych , jak również polepszenia jego motoryki.
Category:

Data dodania: maj 23, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Maximuss to przedsiębiorstwo, która oferuje różnego typu świadczenia taneczne i animatorskie. Zapraszamy do udziału w pokazach tańca wykonywanych przez zawodową parę. Nasze animacje i zabawy doskonale nadają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Proponujemy także naukę tańca weselnego, która zagwarantuje doskonałe wrażenie na gościach. Zajmujemy się także organizacją koncertów a także uroczystości z wodzirejem lub DJ-em. Ponadto nasza wizażystka może wykonać profesjonalne makijaże na wiele okazji.
Category:

Data dodania: wrz 30, 2015 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Agencja taneczna Show Taneczne wyspecjalizowała się w różnego typu pokazach tanecznych. Przedstawiona przez naszą firmę oferta zapewnia dużą różnorodność możliwości dla każdego klienta. Umiemy także indywidualnie dostosować występy do określonych wytycznych. Gwarantujemy profesjonalizm oraz dużą precyzję przy realizacji każdego pokazu. Proponujemy również możliwość wynajęcia modelek, hostess i innych osób do obsługi imprezy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, która została udostępniona na stronie internetowej.
Category:

Data dodania: lis 14, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeżeli interesują Państwa zajęcia dla najmłodszych lub seniorów, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przygotowana przez przedsiębiorstwo Piaskownica, którego siedziba usytuowana została w Łodzi. Proponujemy duży wybór zajęć, pośród których każdy klient wyszuka właściwą dla siebie propozycję. Nasza oferta obejmuje zajęcia edukacyjne oraz ruchowe. Zapewniamy prowadzenie zajęć przez doświadczonych prowadzących, którzy mają odpowiednie przygotowanie zawodowe. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo szczegóły propozycji.
Category:

Data dodania: wrz 26, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Szkoła tańca U2Dance oferuje kursy tańca dla wszystkich, niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania} i doświadczenia. Chcesz komfortowo czuć się na parkiecie? Lekcje tańca dodadzą pewności Twoim ruchom tanecznym, a co najważniejsze potwierdzają}, że tańczyć umie każdy. Zajęcia prowadzi doświadczona i utalentowana} para tancerzy, którzy byli honorowani na wielu krajowych i światowych konkursach. Kursanci oprócz poznawania nowych kroków i choreografii, poznają taniec jako sztukę i pasję. Szkoła tańca U2Dance zaprasza i przekonuje, że kursanci szybko zatracą się w rytmicznych pląsach, a także} będą królami parkietu na imprezach w klubach i na weselach}, bo tańce to sposób na każdą imprezę.
Category:

Data dodania: maj 28, 2017 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4