Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4532
340
821
0
23876Góra > Rozrywka, kultura, sztuka > Zespoły muzyczne

Sortuj po :
Agencja nasza oferuje Państwu szeroki wybór profesjonalnych zespołów muzycznych na wszelkie imprezy okolicznościowe typu: wesela, bankiety, bale, dancingi, imprezy plenerowe, imprezy firmowe, studniówki, 18-urodziny itp. Liczba polecanych zespołów muzycznych 30 grających w składach min. DUET, max. KWINTET. Zapraszamy na prezentacje demo z wesel. Na nasze usługi wystawiamy rachunki. Obsługujemy teren całej Polski.
Category:

Data dodania: maj 25, 2010 Odwiedzin: 7 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Odwiedż stronę zespołu Antypatariusa. Nasza muzyka to mikstura wielu styli i gatunków muzycznych, oczynając od muzyki punk a kończąc na muzyce country. Więcej tutaj amatorki aniżeli profesjonalizmu, bowiem to Antypatariusa - Prawdziwe podziemie podziemia. Wejdź i sprawdź koniecznie. Zostaw własny wpis w księdze gości. Antypata to nie to samo co inne kapele muzyczne. Jest to muzyka niezależna od nikogo ani niczego.
Category:

Data dodania: wrz 30, 2010 Odwiedzin: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Agencja artystyczna DREAM ART to efekt pracy muzyka sesyjnego, multiinstrumentalisty, kompozytora i aranżera muzycznego Przemysława Wojsława. Wieloletnie doświadczenie w branży artystycznej - liczne koncerty jazzowe, popowe, występy w radiu, telewizji, filharmonii pozwala na przygotowanie występów na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm dopełniają najwyższej jakości instrumenty muzyczne oraz nagłośnienie.
DREAM ART to przede wszystkim projekty muzyczne z gatunku pop, soul, jazz, funk, clubbing, dance. Agencja oferuje usługi w zakresie muzycznej obsługi wydarzeń (zespoły muzyczne na bankiety, eventy, imprezy firmowe), muzyki do reklam (efekty specjalne, muzyka produkcyjna), pisania piosenek dla solistów, aranżacji utworów, muzyki do filmów i do teatru oraz nagłośnienia.
Category:

Data dodania: sie 23, 2011 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Gwarancja niepowtarzalnej zabawy do samego rana. Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie, co owocuje tym, że goście bawią się jak przy najlepszej kapeli. Organizuję zabawy, naukę tańca dla gości, a chętni zaśpiewają do swoich ulubionych kawałków karaoke. Markowy sprzęt muzyczny jest mi niezbędny w zbudowaniu niepowtarzalnej atmosfery każdej uroczystości. Nie bez znaczenia jest to, że śpiewam również przeboje na żywo, dzięki czemu jestem najlepszą alternatywą dla tych, którzy wahają się między prezenterem na wesele lub imprezę okolicznościową a orkiestrą. Na mojej stronie internetowej można posłuchać kawałków wykonywanych przeze mnie, zobaczyć galerię filmów i zdjęć z obsługiwanych przeze mnie imprez. Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie.
Category:

Data dodania: sty 24, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasz zespół ma na swoim koncie wiele imprez oraz setki zadowolonych klientów. W branży muzycznej działamy już 15 lat. Wykonujemy większość gatunków muzycznych. W naszym zespole można usłyszeć wiele instrumentów odpowiednio dopasowanych do utworu. W repertuarze posiadamy przeboje w języku polskim, angielskim, włoskim a także rytmy cygańskie. Prowadzimy wiele zabaw i konkursów . Posiadamy własny transport dzięki któremu gramy na terenie całej Polski. Przyjęcia weselne prowadzimy w sposób kulturalny, zabawny i odpowiedzialny. Całość dopełnia dobrej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetlenie. Organizujemy wesela,studniówki,bale,festyny,zabawy i inne. Brexton
Category:

Data dodania: wrz 17, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

MetalZine.pl to niezależny magazyn muzyczny, poświęcony w całości muzyce metalowej i rockowej w wielu odmianach. Czytelnik znajdzie tu najświeższe wiadomości ze świata ciężkiej muzyki gitarowej, recenzje płyt, prasy branżowej i książek, wywiady z zespołami, artykuły biograficzne, felietony dotykające zagadnień związanych z muzyką, relacje i zdjęcia z koncertów, jak również kalendarium wydarzeń i konkursy z nagrodami. Chętnie obejmiemy swoim patronatem wszelkie wydarzenia muzyczne, wydawnictwa płytowe i inne. Magazyn istnieje od 2011 roku, jednak ludzie go tworzący mają wieloletnie doświadczenie i piszą o muzyce nie od dziś.
Category:

Data dodania: sty 7, 2013 Odwiedzin: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Oferująca usługi na terenie województwa wielkopolskiego firma 2Brothers od 2003 roku para się obsługą muzyczną przeróżnego gatunku wydarzeń. Przedsiębiorstwo składa się z dwóch doświadczonych DJ-ów, którzy mają odpowiednie kwalifikacje oraz zajmują się też oprawą konferansjerską. Firma obsługuje zarówno imprezy prywatne, jak też i firmowe, specjalizując się przede wszystkim w oprawie muzycznej wesel. Planując oprawę muzyczną każdej imprezy DJ-e umożliwiają wybranie utworów z obszernego zbioru piosenek. Gwarantują też świetną zabawę przy różnorodnych zabawach tanecznych oraz konkursach. Firma trudni się też wypożyczaniem sprzętu.
Category:

Data dodania: lip 31, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W propozycji przedsiębiorstwa DJ KWELMAN klienci odnajdą dużą różnorodność usług związanych z zagwarantowaniem oprawy muzycznej. Nasze czynności charakteryzuje fachowość funkcjonowania, co sprawia, że możemy zapewnić satysfakcję każdego kontrahenta. Proponujemy także właściwe nagłośnienie uznanej firmy. Zapewniamy także muzykę z akordeonu i saksofonu na żywo. Nasze usługi obejmują także prowadzenie imprezy. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej klienci odnajdą szczegółowe informacje dotyczące wszystkich oferowanych czynności.
Category:

Data dodania: wrz 6, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4