Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24104Top > Społeczeństwo i polityka > Organizacje i instytucje

Sort By :
Portal SiePomaga.pl skutecznie wspomaga oraz organizuje akcje, których celem jest niesienie pomocy potrzebującym. Każdy potrzebujący pomocy, czy to w związku z niepełnosprawnością, chorymi dziećmi czy dla krzywdzonych zwierząt, może udać się do organizacji w całej Polsce, zbieżnej z danym problemem. Następnie taka fundacja zgłasza cel w konkretnej sprawie na SiePomaga.pl. Potem ma miejsce promowanie oraz nagłośnianie danego problemu. Dzięki temu zwiększa się szansa na efektywną pomoc.
Category:

Date Added: Nov 2, 2011 Hits: 6 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Instytut Energetyki Odnawialnej zaczął działać 10 lat temu założony przez profesjonalistów z ówczesnego Europejskiego Centrum Energii Odnawialnej. Trzon firmy stanowią eksperci, którzy przygotowali bazowe dokumenty dla sektora energii odnawialnej w Polsce: Strategię rozwoju energetyki odnawialnej, projekt programu wykonawczego do Strategii w zakresie zielonej energii elektrycznej, projekt ustawy o wykorzystaniu odnawialnych zasobów energii i promocji odnawialnych źródeł energii. Powyższe dokumenty są także ówcześnie podstawą do rozwoju polityki energetycznej i prawa energetycznego w dziedzinie: odnawialne źródła energii (OZE). EC BREC IEO jest pionierskim prywatnym instytutem naukowym, łącząc prace badawczo-rozwojowe z wdrożeniami i działalnością doradczą w sektorach takich jak: energia odnawialna, energia wiatrowa oraz biogaz. Zachęcamy do współpracy!
Category:

Date Added: Nov 23, 2011 Hits: 4 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Fundacja Promień Bożego Miłosierdzia proponuje pomoc wszystkim osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji zarówno pod względem życiowym, jak również materialnym. Poza tym chętnie pomagamy młodzieży a także najmłodszym oferując im stypendia za wyniki w nauce, fundując pomoce dydaktyczne a także tworząc różnego rodzaju koła zainteresowań. Oferujemy także pomoc związaną z zakwaterowaniem samotnych matek. Udzielamy również odpowiedniej pomocy ludziom uzależnionym. Kooperujemy z samorządami a także wieloma innymi organizacjami. Zapraszamy do kontaktu.
Category:

Date Added: Mar 2, 2016 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Ciekawe dane odnoszące się do aspektów pożarniczych użytkownicy odnajdą na witrynie internetowej Polskiego Serwisu Pożarniczego. Strona redagowana jest przez fachowców, dlatego możemy zapewnić poprawność każdych prezentowanych tekstów. Bardzo szybko zamieszczamy wszystkie aktualne dane z Polski. Wszystkie teksty zostały przez nas podzielone na określone kategorie tematyczne, dzięki czemu każdy użytkownik bez trudu znajdzie interesujące dla siebie informacje. Zachęcamy Państwa do regularnego przeglądania naszej strony internetowej.
Category:

Date Added: Oct 9, 2016 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4