Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4532
340
821
0
23876Góra > Społeczeństwo i polityka > Rodzina

Sortuj po :
Nie wiesz, co podarować komuś bliskiemu? Szukasz ciekawych pomysłów, bo nie chcesz wręczyć oklepanego podarku? Sprawdź zatem, co znajdziesz w naszej wyszukiwarce prezentów. To największy w kraju dystrybutor świeżych pomysłów na zawsze trafione prezenty na każdą możliwą okazję. Znajdziesz więc w naszych zasobach ogromne ilości prezentów na ślub, które wprawią w zachwyt każdych Nowożeńców. Odnajdziesz też bez kłopotu ogrom pięknych i romantycznych prezentów dla Niej i modnych, futurystycznych gadżetów dla Niego. Sprawdź zatem naszą ofertę jak najprędzej, bo okazji do obdarowania kogoś bliskiego jest w ciągu roku cała masa!
Category:

Data dodania: cze 30, 2010 Odwiedzin: 12 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Wrocławski gabinet pani Anny zajmuje się leczeniem chorób o podłożu psychologicznym. Sesje terapeutyczne odbywają się pojedynczo po uprzedniej rezerwacji terminu przez telefon. Zapraszamy na terapię uzależnień (w tym alkoholizmu), nerwicy, depresji, stresów pourazowych i innych. Każdy pacjent spotyka się z dużym ciepłem, zrozumieniem i otrzymuje pomoc, której potrzebuje. Jeśli pewne zdarzenia, dolegliwości bądź nawyki utrudniają ci zwykłe, codziennie życie - zapraszam.
Category:

Data dodania: mar 18, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli zdarza Ci się mamo, ze Twoje dziecko wyprowadza Cię z równowagi, albo masz wrażenie, że nie masz dla siebie ani jednej wolnej chwili - nie martw się nie jesteś sama. Każda z nas tak ma. Nie mogę się pochwalić idealnym sposobem na wszystkie kłopoty, ale jakoś sobie radzę i staram się przy tym trochę dbać o siebie. I o tym wszystkim piszę na swojej stronie. To trochę moje własne sposoby i przemyślenia, trochę korzystam z mądrości i sposobów innych. Odwiedź mnie, poczytaj, pooglądaj, może znajdziesz coś dla siebie. A może zechcesz się czymś dobrym podzielić ze mną? W końcu być mamą to brzmi dumnie i jest wspaniałą przygodą, która wcale, albo przynajmniej nie do końca oznacza rezygnację z samej siebie.
Category:

Data dodania: mar 24, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4