Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4534
340
821
0
23877Góra > Sport > Sporty motorowe

Sortuj po :
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim szaleństwie motorowym jakim jest sport potocznie nazywany żużlem. W języku międzynarodowym na żużel mówi się po prostu speedway i tak też promujemy ten sport na portalu społecznościowym zuzel.org. Jesteśmy po to żeby razem z wami cieszyć się sukcesami naszych motocyklistów żużlowych. Mamy bardzo mocną ligę i silną reprezentację tak więc dołącz do nas i wspólnie komentujmy ich sukcesy każdego dnia na łamacz forum.
Category:

Data dodania: maj 18, 2010 Odwiedzin: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma Kartingowy Narodowy przygotowała dla zainteresowanych sposobność skorzystania z toru kartingowego. Nasz tor jest jedynym torem wykonanym z asfaltu w stolicy. Jesteśmy zlokalizowani w niedalekim sąsiedztwie Stadionu Narodowego. Oferujemy klientom opcję wyboru indywidualnych przejazdów a także wypożyczenie całego toru. Gwarantujemy doradztwo w zakresie organizowania uroczystości na określoną okazję albo dla firm. Klienci mogą skorzystać z nowoczesnych gokartów, które posiadamy dla starszych osób oraz dla dzieci.
Category:

Data dodania: lis 4, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W ofercie przedsiębiorstwa ENDURO 7 znajdą Państwo dużą różnorodność produktów do Enduro. Proponujemy również artykuły do motocrossu. Przygotowaliśmy opcję porady technicznej, która świadczona jest przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Sprawia to, że będą Państwo mogli kupić artykuły doskonale dostosowane do konkretnych wymagań. Starannie dobieramy produkty. Sprawia to, że możemy zapewnić ich wysoką trwałość oraz świetną jakość. Dzięki podziałowi oferty na określone kategorie tematyczne bez trudu znajdą Państwo odpowiedni produkt.
Category:

Data dodania: sie 15, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Opony poślizgowe to nowoczesny produkt ułatwiający jazdę w poślizgu przy małych prędkościach. Kontrolowany poślizg pomaga poznać samochód, doskonalić technikę jazdy i prawidłowe odruchy żeby w czasie realnego zagrożenia w ruchu zwiększyć swoje szansę. Opona poślizgowa jest wzmocniona i posiada specjalną warstwę ścierną. Wielu użytkowników określa ją jako opona do driftu a w zasadzie jego nauki. Zaskakujące jest to, że trening driftu jest możliwy w samochodzie przednionapędowym z zainstalowanymi na tylnej osi naszymi nietypowymi oponami. Drift to nie jedyne zastosowanie opon poślizgowych. Z powodzeniem wykorzystywane są do kursów, eventów, promocji i marketingu pojazdów. Szkolenie poślizgowe ułatwia wywołanie poślizgu podsterownego, nadsterownego i czterokołowego, co wpływa na jakość usługi. Opony do driftu mają szerokie zastosowanie a jedynym ograniczeniem ich wykorzystania jest wyobraźnia kierowców.
Category:

Data dodania: sty 15, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4