Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4532
340
821
0
23876Góra > Technika, sprzęt elektroniczny > Klimatyzacja i wentylacja

Sortuj po :
Przedstawiamy serwis lidera branży systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Centrum Klima S.A. Nasz szeroki zakres asortymentu obejmuje m.in. kanały okrągłe, tłumiki akustyczne, kanały i kształtki prostokątne, przepustnice wentylacyjne, nawiewniki, wentylatory, kurtyny powietrza oraz wiele innych produktów. Cieszą się one dużą popularnością wśród odbiorców detalicznych i hurtowych w kraju i za granicą ( Włochy, Mołdawia, Izrael). Niemiecka wersja językowa serwisu prezentująca ofertę produktową dla segmentów klimatyzacja i wentylacja dostępna jest pod adresem centrumklima.de.
Category:

Data dodania: lip 11, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Prezentowana firma powstała na początku lat dziewięćdziesiątych jako nieduże rodzinne przedsiębiorstwo. Jednak w ciągu paru lat, rozwój naszej firmy był tak szybki, iż teraz istniejemy jako spółka mająca za sobą lata doświadczeń i wiele usatysfakcjonowanych klientów.
Podstawową naszą zaletą jest świetna kadra pracowników, którzy mają niezbędną wiedzę z zakresu technik klimatyzacji i stosowanych urządzeń. Nasza firma specjalizuje się w planowaniu i montowaniu instalacji chłodzących oraz klimatyzacji. Wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu projektów przemysłowych, dla budowli biurowych czy też handlowych. W naszej pracy korzystamy z sprzętów najlepszych firm.
Category:

Data dodania: cze 18, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zachęcamy Państwa do dokonania zakupów niedrogich i niezawodnych systemów kominowych w sklepie Systemykominowe.pl. Nasze produkty powstały w nowoczesnych technologiach. Są one wielofunkcyjne, dzięki czemu można w nich stosować różne rodzaje materiałów opałowych, zarówno stałych jak i ciekłych. Mamy liczne zapasy asortymentowe, w związku z tym zamówiony towar dostarczamy błyskawiczne, nawet w dniu dokonania zamówienia. Oferowane przez nas produkty są mniejsze niż kominy budowane tradycyjną metodą, dlatego zdecydowanie łatwiej można wykorzystać miejsce.
Category:

Data dodania: maj 28, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeżeli ciekawią Państwa nowoczesne wymienniki ciepła, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przygotowana przez przedsiębiorstwo "NIKOL" Jan Nikołajuk, którego siedziba znajduje się w Białymstoku. Zapewniliśmy dla naszych klientów duży wybór rekuperatorów, które cechuje duża efektywność a także niski pobór prądu. Nasze wyroby cechuje także wysoka odporność. Każdy wymiennik objęty jest dziesięcioletnim okresem gwarancji. Gwarantujemy doskonałą jakość naszych towarów, które wykorzystywane są w budownictwie jednorodzinnym oraz inwestycjach przemysłowych.
Category:

Data dodania: lut 12, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem centrali wentylacyjnych lub rekuperatorów, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Bartosz, której siedziba znajduje się w Białymstoku. Proponujemy możliwość nabycia towarów w naszych filiach, które znajdują się w kilku częściach naszego kraju. Gwarantujemy doskonałą klasę produktów, na którą ma wpływ świetnie wyposażony park maszynowy a także pracujący u nas ludzie, którzy są ekspertami w wielu dziedzinach wiedzy. Nasze towary cechuje duża efektywność oraz niski pobór energii.
Category:

Data dodania: wrz 16, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeżeli są Państwo zainteresowani hurtowym zakupem elementów do chłodnictwa, klimatyzacji a także części AGD i innych, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Elma-RK, którego siedziba znajduje się w Łodzi. Oferujemy specjalistyczne doradztwo pracujących u nas ludzi. Zapewniamy duży wybór towarów. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Szczegółowe informacje odnoszące się do propozycji kontrahenci odnajdą na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kooperacji z naszą firmą.
Category:

Data dodania: cze 2, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Interesującą ofertę związaną z opracowaniem profesjonalnych projektów związanych z instalacjami sanitarnymi, przygotowała dla klientów firma Eran, której siedziba usytuowana jest w Gliwicach. Gwarantujemy kompleksowe usługi, które pozwalają na pomoc niemal wszystkim kontrahentom. Zatrudnieni przez nas doskonale przygotowani ludzie z wieloletnim doświadczeniem, umożliwiają zagwarantowanie nienagannej klasy świadczonych usług. Szczegóły odnoszące się do zaprezentowanej propozycji klienci odnajdą na prowadzonej przez nas stronie internetowej.
Category:

Data dodania: sie 24, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4