Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4553
340
821
0
23920Góra > Transport > Taxi

Sortuj po :
Taxi Volfa to firma taksówkowa z dobrą opinią wśród pasażerów, która obsługuje klientów z Warszawy i okolic. Spółka funkcjonuje już kilkunastu lat, a dokładnie powstała w 2001 roku. Dzięki staraniom właścicieli, z biegiem czasu stała się jedną z najlepszych i najtańszych taksówek w stolicy. Volfra zapewnia pełny komfort podczas jazdy, a za przejazd nie musisz płacić gotówką, ponieważ taxi obsługuje transfery bezgotówkowe. Zapraszamy do skorzystania z usług taksówkowych w naszej firmie Volfra!
Category:

Data dodania: paź 3, 2013 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W propozycji przedsiębiorstwa CAB PL Group, którego siedziba zlokalizowane jest w Nowym Sączu, klienci odnajdą dużą liczbę ofert powiązanych z przewozem osób. Proponujemy między innymi możliwość odbioru dzieci z dowolnego miejsca i ich przyprowadzenie pod drzwi domu, transfery lotniskowe a także możliwość wynajęcia limuzyny z szoferem na wesele. Zapewniamy indywidualne podejście do kontrahenta, które pozwala na dogadanie zadowalającego zakresu usług. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz możliwość zapłaty za pomocą karty płatniczej, bez ponoszenia dodatkowych opłat.
Category:

Data dodania: kwi 29, 2015 Odwiedzin: 9 Ocena: 5.00 Głosów: 4
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Polskie taxi Luton świadczy usługi przewożenia do/z wszystkich lotnisk w Londynie. Mamy potrzebne licencje i szczególne ubezpieczenie "minicab". Przyjedziemy po Ciebie do adresu zamieszkania i zawieziemy na lotnisko i na odwrót, w dobrych warunkach za niską cenę. Posiadamy 4-8 osobowe samochody. Dostarczamy siodełka dla pociech. Kierowcy są przemili, kompetentni oraz bez trudności poruszają się po Londynie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie możecie dokonać rezerwacji.
Category:

Data dodania: maj 5, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jesteśmy firmą taksówkarską, która na rynku istnieje od bardzo wielu lat i zajmuje się transportem w okolicach Nowego Sącza. Nasi kierowcy posiadają bardzo duże doświadczenie i są w stanie zająć się transportem osób, jak również obsługują bezpośrednie kursy na lotnisko. Dysponujemy także specjalnymi ofertami o znacznie wyższym standardzie. Każdy klient może u nas liczyć na szybki transport, jak również odpowiednie warunki oraz bardzo korzystne ceny. Jesteśmy pewni, że współpraca z naszą firmą z całą pewnością dla każdego będzie bardzo udana. Z nami zawsze dotrzesz wszędzie bez spóźnienia.
Category:

Data dodania: cze 2, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4