Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4553
340
821
0
23920Góra > Zdrowie i uroda > Badania medyczne

Sortuj po :
Nasi lekarze przyjeżdżają do Państwa na wizyty domowe, codziennie, w godzinach od 8 do 22. Rejestracja przez dyspozytora (także informacja o wolnej godzinie i cenie wizyty). Pracują u nas zarówno lekarze pierwszego kontaktu, jak i lekarz internista, lekarz rodzinny, okulista, endokrynolog i wiele innych lekarzy specjalistów dostępnych dla Państwa 7 dni w tygodniu. Wszystkie szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej Medicusa. Realizujemy Także badania usg i ekg w domu pacjenta.
Category:

Data dodania: sie 2, 2010 Odwiedzin: 805 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nowoczesna jednostka zajmująca się głównie badaniami dla kierowców, górników i alpinistów. Dokładna i w pełni uzbrojona baza przeznaczona do badań, umożliwia przeprowadzanie badań o najwyższej jakości. Testy prowadzone przez personel placówki spełniają wytyczne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Przedsiębiorstwo spełnia wymogi i posiada wszelkie uprawnienia do przeprowadzania badań psychotechnicznych i wydawania niezbędnych certyfikatów i pozwoleń.

Wszytkie badania jakich potrzebujesz w jednym miejscu!
Nie czekaj! Sprawdź!
Category:

Data dodania: lis 24, 2010 Odwiedzin: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Viscardi to specjalistyczny gabinet stomatologiczny, który tworzą najwyższej klasy lekarze stomatolodzy. Przez lata swojej działalności zyskał duże doświadczenie, jak również szerokie grono usatysfakcjonowanych pacjentów. Od początku swojej działalności zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Viscardi na stała prowadzi współpracę z grupą wykwalifikowanych stomatologów zachowawczych, chirurgów, ortodontów i protetyków. Gabinet posiada szeroką ofertę usług takich jak: leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncja, implantologia oraz endodoncja. Atrakcyjne ceny, a także najnowsze technologie leczenia, to niepodważalne zalety Viscardi. Więcej informacji na stronie: http://www.viscardi.com.pl
Category:

Data dodania: cze 3, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Żylaki kończyn dolnych leczenie - Warszawa zaprasza do Ober Clinic, która przyjmuje pacjentów w ramach przychodni. W klinice przyjmuje wielu lekarzy profesjonalistów, którzy mogą też przeprowadzać zabiegi chirurgiczne i z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego na badania USG Warszawa zaprasza teraz do kliniki Ober Clinic. Lekarze specjaliści przyjmują pacjentów także w ramach kontraktów z NFZ, w taki sposób można skorzystać z wskazówek fachowców urologów i proktologów. W ramach wskazówek fachowych można też liczyć na doradztwo wielu fachowców, tak zatem jeśli poszukiwany poprzez kobiety jest wspaniały ginekolog - Warszawa wskaże także fachowców, przyjmujących pacjentki w tej klinice. Na miejscu można też przeprowadzić wszystkie potrzebne badania.
Category:

Data dodania: sty 23, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Ewelina Wysoczańska to polecany trycholog w województwie Dolnośląskim i Lubuskim. Jest właścicielką sieci gabinetów trychologicznych, które mają swoje siedziby m.in. we Wrocławiu, w Legnicy, w Zielonej Górze, w Kłodzku, w Głogowie, w Żarach, w Lubinie i w Zgorzelcu. Profesjonalnie wyposażone gabinety pozwalają na przeprowadzenie badania trychologicznego czyli badania skóry głowy i włosów za pomocą mikro kamery, a następnie konsultacji trychologicznych. Dla klientów korzystających z usług trychologicznych przewidziana jest także możliwość nabycia specjalistycznych kosmetyków trychologicznych.
Category:

Data dodania: lip 7, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4