Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24122Top > Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne

Sort By :
Na czym polega badanie eeg i terapia biofeedback? Tego i dużo innych rzeczy na ten temat odszukasz na naszej stronie. Na początek - gabinet, czego się spodziewać ? Wygląd stereotypowego gabinetu, gdzie można poddać się terapii z urządzeniem eeg biofeedback jest ascetyczny. Jeden komputer, dwa duże monitory, leżanka lub komfortowy fotel i dużo kabli oraz kabelków. Dokoła nic, co możezdołałoby rozpraszać baczenie pacjenta. Chciałbyś dowiedzieć się więcej odnośnie biofeedback? Bezwarunkowo zajrzyj na nasz portal !
Category:

Date Added: Jun 16, 2010 Hits: 13 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Prywatna klinika uzależnień Attente mieści się w Świątnikach Górnych w woj. małopolskim, w powiecie krakowskim. Gwarantujemy miejsce, które zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i chwile wyciszenia. Malownicza i spokojna okolica zapewni Ci całkowitą anonimowość i dyskrecję, spokój i domową atmosferę, abyś mógł poczuć się komfortowo i bezpiecznie w swojej drodze ku zmianie.

Alkoholizm, Hazard, Narkomania i Lekomania to choroby utajone, które mogą być trudniej wykrywalne, gdyż osoby uzależnione często żyją w nieświadomości jej posiadania. Objawy bywają niezauważalne przez najbliższe otoczenie. Granica między kontrolowanym używaniem, a uzależnieniem jest trudna do zauważenia. Bywają osoby, które charakteryzują się samotnym, potajemnym braniem środków jak i zachowań uzależniających, czego osoby w najbliższym otoczeniu również nie są w stanie zauważyć. Mark Twain powiedział kiedyś, że rzucenie palenia jest łatwe- tak łatwe, że on sam robił to już setki razy.
Category:

Date Added: Jan 25, 2011 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza placówka oferuje pełen zakres leczenia i specjalistyczną pomoc zarówno osobom dorosłym, jak również dzieciom i młodzieży. Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje m.in. diagnozę psychiatryczną i psychologiczną, farmakoterapię, psychoterapię oraz warsztaty i treningi. Nasi psychoterapeuci, psychiatrzy czy specjalisci od życia intymnego posiadają w pełni udokumentowane kwalifikacje zawodowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Instytutu.
Category:

Date Added: Jan 25, 2011 Hits: 8 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Psycholog online jest ofertą dla osób mieszkających daleko od gabinetu psychologa, mających różnego typu ograniczenia czasowe lub trudności z wychodzeniem z domu. Terapia online jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy wiele podróżują lub są poza Polską. Psycholog online jest to także bardzo pomocne rozwiązanie dla ludzi mających barierę strachu przed bezpośrednim kontaktem z psychologiem.
Category:

Date Added: Apr 18, 2011 Hits: 13 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jakub Kaźmierski z Łodzi to doświadczony psychiatra, który trudni się opieką nad osobami z zaburzeniami psychicznymi. Współczesna psychiatria dostarcza cały szereg metod oraz środków leczniczych, które pozwalają szybko wrócić do równowagi w wypadku wielu częstych schorzeń. Najlepsi psychiatrzy starają się zawsze dobierać metody leczenia indywidualnie, dla każdego chorego. Gabinet psychiatryczny dr Jakuba Kaźmierskiego jest miejscem, gdzie można otrzymać specjalistyczną pomoc w razie wystąpienia stanów depresyjnych, zaburzeń lękowych oraz chorób typowych dla wieku podeszłego. Do skorzystania z pomocy psychiatry zachęcamy wszystkie osoby, którym różne zaburzenia uniemożliwiają codzienną egzystencję.
Category:

Date Added: Sep 7, 2011 Hits: 5 Rating: 5.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Prywatny psycholog w Poznaniu oferuje swoją pomoc - porady psychologiczne, oraz proponuje swoją specjalizację - EEG, efektywną technikę kształtowania mózgu przez analizowanie fal mózgowych.
Napisz do mnie, jeżeli męczy cię problem, z którym trudno ci dać sobie radę.
Zapraszam do złożenia wizyty w gabinetach w Gnieźnie i Poznaniu. Telefon i adres e-mail są dostępne na stronie gabinetu.
Category:

Date Added: Jan 24, 2012 Hits: 5 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Wrocławski gabinet pani Anny zajmuje się leczeniem chorób o podłożu psychologicznym. Sesje terapeutyczne odbywają się pojedynczo po uprzedniej rezerwacji terminu przez telefon. Zapraszamy na terapię uzależnień (w tym alkoholizmu), nerwicy, depresji, stresów pourazowych i innych. Każdy pacjent spotyka się z dużym ciepłem, zrozumieniem i otrzymuje pomoc, której potrzebuje. Jeśli pewne zdarzenia, dolegliwości bądź nawyki utrudniają ci zwykłe, codziennie życie - zapraszam.
Category:

Date Added: Mar 18, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Masz problemy rodzinne lub małżeńskie? Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Zapraszamy do skorzystaj z pomocy profesjonalnego psychologa klinicznego. W naszej ofercie szeroki wachlarz pomocy: psychoterapia indywidualna, pomoc dzieciom i nastolatkom oraz terapia rodzin oraz małżeństw, której celem jest przezwyciężenie problemów powstałych wśród jej członków. Polecamy warsztaty dla rodziców: "W poszukiwaniu siły w rodzinie". Mamy gabinety w Poznaniu oraz Skórzewie.
Category:

Date Added: Aug 14, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pracownia Psychologiczna EGO, to kompleksowa pomoc psychologiczna dla postaci w każdym wieku. Angażujemy profesjonalistów, którzy przygotowani są do pracy z dorosłymi, dziećmi, dydaktykami, przedszkolankami. Dzięki temu możemy zaoferować zarówno pomoc stałą, jak i dorywczą taką jak konsultacje, wsparcie w kryzysowych, życiowych sytuacjach dorosłych i młodzieży. O ile odbierasz się zdenerwowany, zmęczony, masz kłopoty z żywieniem, umów się na terapię. Dzięki nam na nowo staniesz na nogi a dylematy dnia powszedniego nie będą Cię przytłaczać.
Category:

Date Added: Mar 24, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Krakowski gabinet VERTE to miejsce przyjazne każdemu i otwarte dla każdego. Jeśli tylko zmagasz się z trudną sytuacją życiową, z którą nie możesz sobie poradzić, nie wahaj się przyjść z tym do naszych terapeutów. Nasi specjaliści pomogą Ci nie tylko znaleźć rozwiązanie problemu, ale przede wszystkim zrozumieć go i lepiej poznać własne wnętrze, co ma niebagatelne znaczenie dla kształtu całego Twojego życia. Więcej szczegółów na naszej stronie.
Category:

Date Added: Apr 24, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: 1 2 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4